Rychlý kontakt

Obchodní centrum Praha
Studánková 522
149 00 Praha 4 
Tel.: +420 733 394 641
E-mail:  

Kontaktní formulář

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem

Dimenze Line - Výběr realizovaných projektů

Zaujal Vás dům z řady Dimenze Line. Zde naleznete nejrůznější varianty řešení tohoto domu. Tato řešení můžete nadále upravovat tak, aby dům zcela vyhovoval Vašim požadavkům.

Domy řady Dimenze jsou moderní projekty rodinného domu s variabilním interierem a neobvyklým řešením vzdušné haly v přízemí a impozantní galerií v podkroví, která je prosvětlena střešními okny pod hřebenem střechy.

Hlavním znakem konstrukčního systemu je zvýšená obvodová stěna /výhodou je půdorysná plocha podkroví stejná jako v přízemí a konstrukce krovu vaznicové soustavy. Z toho vyplývají hlavní přednosti, kterými jsou vysoká variabilita dispozičního řešení, značná volnost v umístění schodiště, možnost rozšiřování domů v násobcích modulu 600mm v podélném směru a zlevnění jednotky užitné plochy domu.

Domy tohoto typu lze stavět v levém i pravém provedení.

Dimenze 90 Realizované projekty

Rodinný dům Dimenze je výsledkem spolupráce společností RD Rýmařov a Velux. Je to moderní projekt rodinného domu s variabilním interierem a neobvyklým řešením vzdušné haly v přízemí a impozantní galerií v podkroví, která je prosvětlena střešními okny. Nový rozměr prostoru domu zdůrazňuje dimenze světla jako další příjemný společník jeho obyvatel.

Dimenze 96 Realizované projekty

Alternativou základního řešení Dimenze je tato zvětšená verze, ve které byl dán dostatečný prostor pro komfortní využití střešních oken a jejich atraktivních sestav. Celá stavba se nese v příjemném duchu velmi světlého interiéru, otevřeného a stírajícího hranice mezi podlažími. Ta jsou propojena volným průhledem z galerie v patře do obytného prostoru v přízemí.

Tisknout© 2019, rodinne-domky.com – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing