Garážová vrata

Garážová vrata ve standartním provedení jsou plechová, výklopná s ručním ovládáním, nezateplená, bílá - stavební otvor 2474x2197mm.

Za příplatek k ceně je možné dodat garážová vrata zateplená, roletová nebo sekční.

Roletová vrata
Roletova vrata se otevírají směrem nahoru a navíjejí se do kovové skříně, umístěné v prostoru nad vraty vně garáže. Jsou tvořena lamelami s dvoustěnným hliníkovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem. K vratům se standartně dodává integrovaný elektrický pohon. Roletova vrata umožňují optimální využití prostoru garáže.

Sekční Vrata
Sekční vrata se otevírají pod strop garáže. Vratové křídlo tvoří sendvičové panely – sekce tloušťky 40 mm s dvoustěnným ocelovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem. Spoje mezi sekcemi jsou speciálně tvarované tak, aby se zabránilo případnému sevření prstů při zavírání vrat. Hmotnost vyvažují torzní pružiny, a proto nevyžaduje ovládání vrat žádnou velkou fyzickou sílu. Sekční vrata výborně izolují a jsou vhodná nejen pro novostavby.


Potřebujete více informací? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout© 2019, rodinne-domky.com – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing