Rychlý kontakt

Obchodní centrum Praha
Studánková 522
149 00 Praha 4 
Tel.: +420 733 394 641
E-mail:  

Kontaktní formulář

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem

Obrázek domu

KUBIS

V kategorii KUBIS jsou tyto domy:

Kubis 88

Kubis 88

Svým architektonickým pojetím se tento dům vymyká tradičnímu ztvárnění, ale právě to mu umožňuje nejefektivněji využít zastavěnou plochu. U tohoto dvojpodlažního domu s pultovou střechou je forma zcela podřízena účelu. Je zde zúročena snaha o maximální funkčnost, čistotu jednoduchých linií a osobitý styl. Zvláštní pozornost je věnována účelnosti a potřebám dnešní moderní rodiny.

Kubis Vario

Kubis Vario

Důkazem skloubení funkčnosti, jako základního požadavku, s moderním řešením dispozice, komfortu v obytné ploše a nadčasového vnějšího vzhledu, je tato varianta v řadě Kubis. Jde o dům se dvěma pultovými střechami postavenými proti sobě. Ke slunci obrácená tvář nasává jeho energii a světlo celým svým průčelím, aby ji pak poskytla všem obyvatelům domu. To vše zachovává eleganci a razantně vystupuje z uniformity zažitých řešení a klišé.

KUBIS 631

KUBIS 631

Moderní rodinný dům KUBIS 631 vznikl ve spolupráci s firmou Siemens, která dům vybavila nejnovějšími technologiemi. Mezi ně patří Siemens Synco Living, systém řízeného větrání a vytápění domu. Pomocí špičkových systémů měření a regulace umožňuje dům efektivní nakládání s vloženou energií. To vše již v základní ceně domu. Svým vzhledem dům působí moderně a zároveň útulně. Sedlová střecha je opatřena betonovou krytinou. V interiéru naleznete schodiště z bukové spárovky, obklady v koupelně i základní potřebné vybavení, jako přípojku pro pračku a myčku.
Dispozičně je dům řešen jako 4+kk, s možností jednoduché úpravy na 5+kk. V ceně domu je pergola garážového stání, základová deska a doprava. Pro více informací o projektu nás kontaktujte.

KUBIS 632

KUBIS 632

Revoluční novinka - KUBIS 632
Nový rodinný dům moderního vzhledu, vybavený inteligentním systemem řízení a větrání Siemens Synco Living. Dispozice 4 + kk, atypické řešení domu KUBIS 631 se změnamí vnitřních dispozic domua atypickým schodištěm. 
V ceně domu pergola garážového stání, základová deska a doprava.
Půdorys přízemí - Náhled
Půdorys podkroví - Náhled

KUBIS 74/22

KUBIS 74/22

 Stránka se aktualizuje !

Chcete více informací? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout© 2019, rodinne-domky.com – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing