Rychlý kontakt

Obchodní centrum Praha
Studánková 522
149 00 Praha 4 
Tel.: +420 733 394 641
E-mail:  

Kontaktní formulář

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem

Obrázek domu

NOVA

V kategorii NOVA jsou tyto domy:

NOVA 101

NOVA 101

NOVA 101 - Jeden z neoblíbenějších domů z nabídky RD RýmařovDalší vylepšení standartu vybavení v Modelu 2021 - Zádveří, izolační předstěna 40mm a okna v provedení šestikomorový plast s trojskly v základní ceně domu, komín zdarma, doprava po celé ČR zdarma.

Video z montáže domu NOVA 101 naleznete v sekci "Video"

Realizované půdorysy naleznete v sekci "Průvodce výběrem domů"

Návrhy kuchyní Lamont naleznete v sekci "Katalog vybavovacích předmětů"

Nova 722

Nova 722

Nejmenší domek v řadě NOVA se zvýšenou obvodovou stěnou v podkroví vybízí k architektonicky originálním řešením, i když autor by mohl podotknout: „V jednoduchosti je krása“.

Nova 77

Nova 77

Dům NOVA 77 je navržen jako 4+1 v klasické podobě. Přízemí patří obytné zóně, podkroví dvěma ložnicím s koupelnou a pracovnou. Dům je navíc včetně garáže. Svou cenou se dům vyrovná ceně stejně velkých bytů.
Pro klienty, pro které není garáž nezbytnou nutností, jsme připravili zajímavé varianty řešení domu NOVA 77 s obytným zázemím v prostoru přízemí garáže. Za příznivý příplatek výrazně rozšíříte obytnou plochu domu.
Varianty NOVA 77 s obytnou garáží naleznete zde:

Nova 78

Nova 78

Dokonalý kompromis mezi racionálním a velkorysým řešením bydlení v rodinném domě. To vše s minimálními nároky na velikost pozemku. Moderní a elegantní tvář domu podtrhují architektonické doplňky. Od menších domů se výrazně odlišuje dostatečným prostorem technických místností.

Nova 86

Nova 86

Tento dům je hlavním představitelem kategorie domů střední velikosti. Optimálně ve svém řešení slučuje požadavky na prostorné a komfortní bydlení s úměrnými náklady na jeho pořízení a vybavení. Jednoduše řešená vnitřní dispozice vytváří obytnou a pracovní zónu v přízemí a klidovou zónu v podkroví.

Nova 97

Nova 97

Vlajkovou lodí řady NOVA Line je tento dvojdomek zahrnující v sobě moderní konstrukční i dispoziční prvky. Moderní pojetí vyzdvihuje skutečnost, že ve zdánlivě jednoduchém půdorysu má každá místnost svůj osobitý styl.

Chcete více informací? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout© 2019, rodinne-domky.com – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing